Страхування вантажів в Харкові - швидко, надійно, професійно!

Страхование грузов в Харькове. Грузоперевозки по Украине

Добрий день дорогі читачі. Сьогодні піде мова про страхування вантажів в Україні. Я давно хотів написати цю статтю, але все ніяк не доходили руки.

Почнем з того що таке страхування вантажів та що воно подрозумевает?

Страхування вантажів - один з видів майнового страхування, що має на меті захист майнових інтересів власників вантажів на випадок настання збитків, викликаних різного роду подіями (страховими подіями) в процесі транспортування вантажу.

Іншими словами ви страхуєте себе від збитків.

Важность страхования грузов в Харькове - ошибки и возможности

Навіщо страхувати вантаж?

У нашому світі мало не кожна компанія користується послугами перевезення дорогого устаткування, продукції виробництва. Виникає потреба в страхуванні від втрат. Час нині неспокійний, величезна кількість безвідповідальності у виконанні службових обов'язків, нерідко буває втрата вантажу. У будь-якому випадку вам коли-небудь доведеться щось перевозити, то від перерахованих вище обставин ніхто не застрахований. Ось тоді, під час підрахунку збитків, стає не по собі. Це найдавніше напрямок в страхуванні. Саме від перевезення різного виду мародерства страхували свої судна наші далекі предки. Тільки спільно можна було протистояти злу і вижівать.Вот в яких випадках слід звернутися до страхової компанії.

Можливо вам потрібно застрахувати автомобіль: Що таке ОСАГО і для чого воно потрібне?

Страховка діє щоб:

 • забезпечити захист від фінансових втрат, які виникають через псування вантажу, його крадіжки, поломки, пошкодження, непріемкі всієї партії або частини партії, шкоди, завданої під час транзитного перевезення;
 • забезпечити захист від фінансових претензій, які можуть бути висунуті проти власника товару на борту судна, в разі декларованої загальної аварії, коли самому товарі шкоди не завдано.

Виды страхования грузов в Харькове - воздушный, сухопутный, водный

Види страхування вантажів при перевезенні

Є різні види страхування вантажів. Ви повинні вибрати для себе найбільш прийнятний. Розрахуйте, скільки буде вантажоперевезень за рік. Якщо менше 10, то вам підійде і страхування кожної партії окремо. У разі, якщо запланований обсяг перевезень більше, скористайтеся генеральним договором страхування вантажів на рік.

Ви читали про це: Скільки коштує страховка ОСАГО?

Перший варіант, на мій погляд, програє другому при великій кількості вантажоперевезень. Так як в цьому випадку вам доведеться готуватися до кожного відправлення вантажу, надавати інформацію по кожному перевезенню та витратити час на складання договору.

У другому випадку ви заощадите не тільки час, але і свої гроші. Так як ви отримаєте гарні тарифи через більшого обсягу угоди.

Важливо, щоб страхувальником виступала та компанія, якій належить вантаж або відповідальна за нього згідно з документами. Інакше ви можете не отримати страхове відшкодування.

Діє на постійній основі: Доставка поліса ОСАЦВ в будь-яку точку України

Договір також підтримує кілька власників вантажу, це в разі якщо вантажем володіє кілька компаній.

Застрахувати вантаж може і компанія - нерезидент України, але тільки в тому випадку якщо маршрут проходить по території України.

Нюансы страхования грузов в Харькове

Нюанси страхування вантажів при міжнародних перевезеннях

Ви не зможете застрахувати вантаж, якщо в маршруті вказана країна, на яку поширюються санкції ООН (Лівія, Куба, Іран та інші).

Вартість страхування вантажу в Харкові залежить від виду транспорту, характеру вантажу, маршруту транспортування, упаковки та інших факторів.

Страховка в Харкові і Україні
Страхование грузов
Тип страховки
Страхування вантажів
Страховка - ціни
Страхування вантажів,
провулок Отакара Яроша 12а,Харків,Харківська область-поштовий індекс 61072,
Telephone No. (050) 280 29 01, (050) 958 23 76
Kharkiv, Ukraine
Харківська область: Дергачі, Чугуїв, Куп'янськ
Туристичне страхування квартири в Харкові КАСКО - повне страхування автомобіля ОСАГО - автоцивілка (автострахування) ЗЕЛЕНА КАРТА в Європу і Росію - ціни Медичне страхування (ДМС) Страхування іноземців в Україні Страховка для оформлення ВІЗИ
Страхування будь-якого виду вантажоперевезень по найкращим умовам (тарифами). Купити страховий поліс в СК Княжа.

Стаття на тему «Страхування вантажів в Харкові - швидко, надійно, професійно!»Читайте на сайті - Зелена Карта Київ, ОСАГО, КАСКО, Автоцивілка в Дніпрі та ін.


Княжа Харків 2016-06-08 Страхування для візи, в Польщу, туристичне, медична страховка в Запоріжжі>

Залиште свої дані і ми передзвонимо протягом 1-2 хвилин

Контакти

(050) 280 290 1 - Микита (Viber)
(050) 958 23 76 - Наталя (Viber)
(067) 468 31 52 - Наталя
(057) 340 40 50 - Офіс

Адреса офісу: Г. Харьков, пер. Отакара Яроша 12а, 2 поверх
Доставка страховки по Україні Безкоштовно!

Оцініть статтю


 • 5
 • 4
 • 3
 • 2
 • 1
 • (7 голосів, в середньому: 5 з 5)

  Коментарів до запису: 2

  1. Алина сказав:

   Дякую Наталі і Микиті за оперативність. Вантаж успішно застрахований протягом дня і доставлений до місця без інцидентів. Якщо хочете якість і приємних, позитивних людей, то сміливо звертайтеся до них! Ще раз дякую!!!!

   • Никита Кирин сказав:

    Аліна, дійсно довелося трохи постаратися) Але в підсумку все вийшло просто ідеально! Дякую за Ваші міцні нерви !!!

  Залишити коментар

  uk
  ru_RU uk